Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
anime, manga, animaniak
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!

Animaniak - twój świat mangi i anime!Dodano: 21.05.2007 21:01 I tak oto przenosiny na nowy serwer dobiegły końca ;] Czas zacząć zredagować wszystkie teksty opublikowane na stronie. Duża ich część ma już swoje lata i wymagają odświeżenia. Wszystkich chętnych do pomocy proszę o kontakt. Druga sprawa to koszty utrzymania serwera. Wzrosły. Niestety było to nieuniknione. Na szczęście dysponuję jeszcze skromnymi funduszami ;) Aczkolwiek jak ktoś chce wspomóc to są dwie opcje pomocy ;] Dotacja via PayPal, bądź korzystanie z ofert reklamowych umieszczonych na stronie ;]
Dodano przez fuma
Dodano: 07.05.2007 16:05 Na pewnym forum, gdzie niegdyś czynnie brałem udział w dyskusjach na przeróżne tematy związane z anime i manga zrodził się pomysł na stworzenie plebiscytu "Anime roku". Konkurs polegałby na wyłonieniu z najpopularniejszych anime wydanych w roku poprzednim 10 najciekawszych pozycji posortowanych numerycznie wedle głosów oddanych przez użytkowników.
Co myślicie o takim pomyśle? Oczywiście dla użytkowników (trzech losowo wybranych) przewidziane byłyby nagrody ;]

komentować proszę tutaj albo na forum.
Dodano przez fuma
Dodano: 01.05.2007 11:32 Dzisiaj oficjalnie otwieram nowe forum AnimaniaK.info ;] Forum jest i będzie dostępne tutaj. Zapraszam do dyskusji ;)
Dodano przez fuma
Dodano: 30.04.2007 16:58 Dzisiaj dobiega końca sonda. Nie trzeba być geniuszem żeby wydedukować jaki jest jej wynik ;) W takim razie jutro oficjalnie otworzę forum AnimaniaK.info. Więc zaglądać często i czekać na adres forum ;)
Dodano przez fuma
Dodano: 22.04.2007 12:52 Kolejna aktualizacja. 1 recenzja i 4 pozostałe części niedawno rozpoczętego artykułu. Poza tym jak widzę po wynikach sondy forum jest potrzebne ;)

Recenzja anime
Renkin 3-kyuu Magical? Pokahn
artykuły
Miecz samurajski - Okres Chokutô/ Ken
Miecz samurajski - Okres Kotô
Miecz samurajski - Okres Shintô
Miecz samurajski - Okres Shin-shintô
Dodano przez fuma
Dodano: 15.04.2007 13:26 Ostatni czasy dostałem kilka niepokojących informacji odnośnie wyświetlania się strony AnimaniaK.info w Internet Explorer. Po przeanalizowaniu doniesień i dogłębnym zapoznaniu się z przyczyną owego problemu podjąłem decyzję zmiany wyglądu strony. Błędy w wyglądzie strony występują tylko pod Internet Explorer. Za co oczywiście przepraszam. Dzisiaj zostały rozpoczęte prace nad nowym AnimaniaK.info.
Dodano przez fuma