Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
anime, manga, animaniak
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!

Interstella 55555

Recenzja Anime te (jeśli można to nazwać anime) opowiada o czwórce przyjaciół grających w popularnym na cały kosmos zespole. Zostają oni porwani przez diabelnego menadżera z Ziemi, który poprzez specjalne metody nadaje im nowe wspomnienia i zmienia ich niebieski kolor skóry na kolor skóry ziemian. Jego plan polega na wypromowaniu ich na Ziemi i zarobienia dużej ilości pieniędzy. I tak też się dzieje. Jego "marionetki" stają się niezwykle popularne. Ale jeden z wielkich fanów który jest zakochany w członkini tego zespołu wyrusza ich uratować. Lądując na Ziemi ledwo uchodzi z życiem ale to go nie odstrasza. Udaje się jemu odbić członków zespołu i przywrócić im pamięć. Teraz czeka ich dramatyczna ucieczka. Czy uda im się uciec? Co jeszcze ich czeka? Czy ich wybawca ujdzie z życiem?

Moja opinia Anime te jest swego rodzaju musicalem. Nie jest to zwykłe anime. Opiera się tylko i wyłącznie na animacji i skomponowanej do tego muzyce. Bardzo ładnie narysowane. Efekt jest naprawdę bardzo dobry. Muzyka Daft Punk. Tak szczerze pisząc nawet mi się podoba. Bardzo interesujące jest to, że w angielskim wydaniu na DVD znajduje się wiele dodatków. Najciekawszy z nich to gierka. Polega ona na tym, że poruszamy się po różnych miejscach i odszukujemy pewne przedmioty. Musimy odnaleźć je w określonej kolejności. Po dłuższym czasie gierka się nudzi ale pozostaje jeszcze wiele dodatków które warto oglądnąć. Więc jeśli ktoś lubi muzykę Daft Punk to polecam. Moja ocena to 5/10

Informacje techniczne
Reżyser:Kazuhisa Takenouchi
Leiji Matsumoto
Character design:Hiroshi Kato
Muzyka:Daft Punk
Czas trwania:1 x 67 minut
Rok produkcji:2003
Gatunek:przygotowy, dramat, musical, sci-fi
Rodzaj produkcji:film
Ograniczenia wiekowe:13+
Alternatywne tytuły: Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem

Screenshoty
Interstella 55555 anime Interstella 55555 anime Interstella 55555 anime Interstella 55555 anime