Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
anime, manga, animaniak
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!

Comic Party

Recenzja Kazuki Sendo jest zwykłym nastoletnim chłopakiem. Jest on jednym z wielu którzy chcieliby rysować mangi. Ale jest jednym z niewielu którzy potrafią to dobrze robić. Chocierz ma talent to nie wie jak go wykorzystać w poprawny sposób. Z powodu chęci odniesienia sukcesu zapomina o tym co najważniejsze, o pasji. Dlatego jego pierwsze podejścia nie są udane. Jednak już niebawem ma się to zmienić. Pomagają mu w tym kolega Taichi oraz wiele koleżanek, które tak jak on zajmują się rysowaniem doujinshi. Niestety nie każdy jest z tego zadowlony. Jego najlepsza przyjaciółka Mizuki, która po cichu się w nim podkochuje jest zdania, że to strata czasu. W rzeczywistości mówi tak gdyż jest przekonana iż przez to Kazuki oddala się od niej. Ale czy to jest prawda? Pewnego dnia Eimi, jedna z najpopularniejszych rysowniczek doujinshi wyzywa Kazukiego na pojedynek. Spowodowane jest to tym iż Makiko Sawada, redaktorka popularnego czasopisma Comic Z zaproponowała Kazukiemu współpracę kiedy to Eimi miała otrzymać tą propozycje. Pojedynek wygra ten kto sprzeda najwięcej egzemplarzy swego doujinshi. Przygotowania trwają pełną parą. W ostateczności Eimi sprzedaje więcej egzemplarzy ale niestety gorszej jakości co wprawia fanów w niezadowolonie. Dodatkowo Eimi obraża swoich fanów co w ostateczności doprowadzo do jej klęski. Kazuki musi teraz przygotować jakąś dobrą historyjkę do czasopisma. Sprawy się jednak komplikują kiedy podczas party kiedy Mizuki wychodzi z mieszkania pod pretekstem kupienia czegoś do picia. Spostrzegawczy Taichi zauważa iż nie brakuje picia więc postanawia podążyć za nią. Po drodze Mizuki zwierza się jemu ze wszystkiego i szukając pocieszenia rzuca się jemu w ramiona. Niestety oboje nie zauważyli, że tuż za nimi stał nikt inny jak Kazuki. Widząc to popada w szał. Niebawem dochodzi do bijatyki między nim a Taichim. Gdyby tego było mało nie jest on w stanie nic narysować a termin zbliża się wielkimi krokami. Czy poradzi sobie z tym i narysuje coś wartościowego? Jaki los czeka go i Mizuki?

Moja opinia Tak jak sama seria telewizyjna tak i manga szczyci się świetną fabułą i problematyką. Panele dobrze rozplanowane i wykończenia równierz dobrze wykonane. Manga godna polecenia. Moja ocena to 8/10

Informacje techniczne
Autor:no i dalej
Wydanie orginalne:2004
Wydanie polskie:brak
Liczba tomów:4
Gatunek:komedia, romans
Wydawca:Media Works
Wydawca polski:brak
Typ:manga
Ograniczenia wiekowe:13+
Tytuł alternatywny:----

Przykładowa okładka