Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
anime, manga, animaniak
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!

O stronie i historii AnimaniaK

O stronie Jak widać strona traktuje o mandze, anime i kinie azjatyckim głównie. Ciągle ją rozwijam wraz z ludzmi którzy są skorzy do pomocy. A pomóc może każdy. Wystarczy nadesłać swoją recenzje anime, mangi, filmu czy też artykuł z wyrażoną w formie elektronicznej zgodą na publikację owych materiałów na stronie AnimaniaK.info. Strona powstała dla polskich fanów. Być może z biegiem czasu opublikuję wersję niemiecko- i anglo-języczną. Ale to są tylko plany na przyszłość. Poniżej zagłebimy się w historię AnimaniaK.info.

Wakacje 2004 Pierwsza wersja strony o bardzo prymitywnym wyglądzie powstała w wakacje 2004. Nigdy nie doczekała się publikacji. Była napisana w czystym HTML bez wykorzystania skryptów php, js czy styli CSS o których wtedy nie miałem zielonego pojęcia. Mimo naprawdę okropnego wyglądu byłem z siebie dumny ^^

03.08.2004 Środa AnimaniaK 1
Ruszyła pierwsza wersja strony, dostępna pod długim adresem fumaworld.byethost22.com aby po krótkim czasie zmienić adres na fumaworld.cba.pl. Tym razem ośmieliłem się wykorzystać CSS i JavaScript. Oglądalność strony była wtedy znikoma. To mnie jednak nie zniechęciło a wręcz przeciwnie. Zachęciło do dalszej pracy.

14.08.2005 Niedziela
AnimaniaK 1 I tak oto zmotywowany znikomą popularnością swojej strony przygotowałem kolejną wersję swojej strony opartą w sporej części na własnych skryptach JavaScript. Na screenie jest wersja beta, która z biegiem czasu uległa nieznacznej zmianie. Popularność strony z miesiąca na miesiąc zwiększała się w zadawalającym tempie.

27.12.2005 Niedziela
AnimaniaK 1 Hmmmm... Tak też wyglądała kiedyś strona AnimaniaK (wtedy jeszcze fumaworld). Dokładnej daty publikacji nie pamiętam ale powstała gdzieś około 27 grudnia 2005. Wiele nie jestem w stanie napisać na temat tego layoutu, gdyż niewiele o nim pamiętam.

07.04.2006 Piątek
AnimaniaK 1 Tego dnia powstała już trzecia wersja Animaniak. Przy tej szacie graficznej na stronie doszło do wielu zmian. Wpierw zarejstrowałem dnia 02.12.2005 domenę fumaworld.be. Następnie w dniu 23.05.2006 przeniosłem stronę na nowy serwer i skierowałem na nią tymczasową domenę fumadesign.de. W dniu 07.07.2006 adres strony uległ kolejnej zmianie. Tym razem na AnimaniaK.info. I nie planuje już zmieniać adresu strony ^^

23.12.2006 Sobota
AnimaniaK 1 Kolejna wersja AnimaniaK.info. Wygodniejsza, przyjazna dla wyszukiwarek, miła dla oka. W większym stopniu wykorzystałem kilka technik skryptowych ^^ Zrobiłem wygodniejsze menu nawigacyjne i dodałem dostęp do najważniejszych działów poprzez skróty klawiszowe.