Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
anime, manga, animaniak
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!

Animaniak - twój świat mangi i anime!

Zasady dodawania artykułów Zaznaczenie pola akceptacji regulaminu przy dodawaniu nowych artykułów jest równoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu:

1. Nadesłanie redakcji AnimaniaK.info artykułu bądź innego dobra intelektualnego w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych jest równoznaczne z potwierdzeniem posiadanych praw autorskich.

2. Ponadto nadesłanie wspomnianych dóbr intelektualnych jest równoznaczne z zezwoleniem na ich publikowanie pod adresem www.animaniak.info, bądź innymi adresami należącymi do serwisu AnimaniaK.info pod kierownictwem Tomasza Pająka.

3. Autor, jako prawny właściciel nadesłanych dóbr intelektualnych odpowiada za nadesłaną treść. Redakcja AnimaniaK.info nie ponosi odpowiedzialności za treści nadesłane przez użytkowników.

4. Nadsyłając dobra intelektualne do redakcji AnimaniaK.info, autor (prawny właściciel) zezwala na ich korektę/modyfikację jeżeli zajdzie taka potrzeba lub odrzucenie elementów bądź całości nadesłanych materiałów jeżeli wystąpi podejrzenie, że łamią prawo lub osoba nadsyłająca nie posiada do nich praw autorskich, czyli w rozumieniu prawa dopuściła sie złamania ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

5. Redakacja AnimaniaK.info zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie bez wcześniejszego poinformowania o tym użytkowników.

Zmiany w regulaminie
Brak odnotowanych zmian w regulaminie.